باسمه تعالی

 


شرکت برنا حفاظت کیش در زمینه مشاوره ، ارائه راهکار ، عرضه محصولات برتر جهان در عرصه حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرد . برنا حفاظت کیش عضو اصلی  اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی بوده و با بهره گيري از نيروي متخصص، فعالیت گسترده خود را در زمینه طراحی و اجرای کلان سیستمهای حفاظتی و نظارتی آغاز نمود و توانست حضوری مشخص و پر رنگ همراه با خوشنامی را در پروژه های بزرگ کشور رقم زند .
شرکت با شعار حفظ سرمایه ملی و بهبود زیرساخت های کشور سعی در ورود کالاهایی با کیفیت و با آخرین تکنولوژی های روز دنیا داشته و  بر اساس همین سیاست، از همان ابتدا مدیریت این شرکت برآن شد تا با بهره گیری از بهترین ها ، همواره در صدد ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان معتبر این عرصه بر آید که حاصل آن اکنون تعامل با تولید کننده بزرگ این عرصه  یعنی شرکت وایکن VICON   می باشد .
 تیم تخصصی برنا حفاظت کیش با پشتوانه فنی و معتبر تولیدکنندگان و عضویت در انجمن های تخصصی از یکسو و با پشتوانه سوابق اجرایی خود از سویی دیگر، قادر به ارایه راه کارهای نوینی می‏باشد که علاوه بر صرفه‏ جویی در هزینه‏ های راه‏ اندازی سیستمهای حفاظتی، نگاه به نیازهای آتی و کیفیت مطابق با استاندارد‏ها را در نظر می‏گیرد. موجودی منطقی از تنوع کالا، دسترسی بدون واسطه به بازارهای بین‏ المللی، واردات مستمر از مجاری رسمی و قانونی و نیز توزیع کالای تخصصی و فوق تخصصی در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر کشور باعث شده تا این مجموعه، معتمد بسیاری از سازمان‏ها و کارفرمایان باشد که پروژه‏ های آنان از اهمیت زمانبندی و کیفیت خاصی برخوردار است. این جهت گیری و همچنین خدمات و پشتیبانی فنی شرکت موجب معرفی برنا حفاظت کیش بعنوان یک مجموعه پیشرو در این حوزه گردیده، به نحوی که بسیاری از کارفرمایان دولتی و غیر‏دولتی در سطوح مختلف از توانایی ‏های این شرکت در مشاوره و تاًمین تجهیزات جهت پروژه های امنیتی و حفاظتی بهره می‏ گیرند. تخصص های شرکت به شرح زیر می باشد:
1-   مشاوره و طراحی و اجرای سیستمهای حفاظتی و ایمنی
2-   نظارت تصویری و دوربین مداربسته CCTV (Closed Circuit Television)
3-   سیستم اعلام و اطفاء حریق F. A (Fire Alarm)
4-   تجهیزات کنترل تردد و دسترسی ACC ( Access Control )
5-   کنترل هوشمند ساختمان (BMS (Building Management System 
 
واحد گارانتی و پشتیبانی فنی با برگزاری کلاس های آموزشی مداوم برای پرسنل شرکت و مراکز مجاز خدمات پس از فروش، اعزام همکاران به گذراندن دوره ها در محل شرکت های سازنده محصولات در خارج کشور ، گامی در جهت نهادینه کردن دانش محوری همه همکاران مطابق با علم روز بر می داردلازم به ذکر است تمامی محصولاتی که توسط شرکت برنا حفاظت کیش به فروش می رسد دارای یک تا سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. رعایت حقوق مشتریان و پاسخگویی مناسب و سریع به مصرف کنندگان که در عرصه حفاظت الکترونیک حساسیت بیشتری دارد ، برجسته ترین امتیاز برنا حفاظت کیش در راستای ارائه خدمات پس از فروش می باشد.
جهت دیدن رزومه کاری کلیک کنید